Karanténa 1.A

Milí rodičia, z dôvodu pozitivity žiaka ide 1.A do karantény

Karanténa  končí 21.11.2021 vrátane. Žiakov môžete prihlásiť na PCR test cez stránku korona.gov, alebo aplikáciu ezdravie. PCR test treba vykonať najskôr po piatich dňoch - t.j. utorok 16.11., ak je výsledok negatívny, karanténa končí po siedmich dňoch - t.j. štvrtok 18.11. (do školy môžu prísť piatok 19.11., inak treba dodržať 10-dňovú karanténu - končí v  nedeľu 21.11. vrátane.

Ostatní z rodiny idú do karantény, až keby žiaci mali akékoľvek príznaky ochorenia. Karanténu treba nahlásiť detskému lekárovi. Z obedu sme odhlásili všetky deti na pondelok a utorok. Online vyučovanie je povinné, v prípade neúčasti musí rodič žiaka ospravedlniť.

Karanténa sa nevzťahuje na žiakov s výnimkou ( 180 dní po potvrdenom covide), ale nakoľko výnimku z karantény má málo žiakov, všetci prechádzajú na dištančné vzdelávanie.