Karanténa v triedach 5.B ,5.C, 4.A, 4.B,1.D - OPRAVA UKONČENIA KARANTÉNY 1D a 4A

5.B

Milí rodičia, z dôvodu pozitivity pedagogického zamestnanca, idú žiaci  do karantény. Karanténa začína 13.11.2021 a končí 22.11.2021 vrátane. Žiakov môžete prihlásiť na PCR test cez stránku korona.gov, alebo aplikáciu ezdravie. PCR test treba vykonať najskôr po piatich dňoch - t.j. stredu 17.11., ak je výsledok negatívny karanténa končí po siedmich dňoch - t.j. piatok 20.11. (do školy môžu prísť pondelok, inak treba dodržať 10-dňovú karanténu - končí v  pondelok 22.11. vrátane. Ostatní z rodiny idú do karantény, až keby žiaci mali akékoľvek príznaky ochorenia. Karanténu treba nahlásiť detskému lekárovi. Z obedu sme odhlásili všetky deti na pondelok a utorok. Online vyučovanie je povinné, v prípade neúčasti musí rodič žiaka ospravedlniť.

5.C, 4.B

Milí rodičia, z dôvodu pozitivity pedagogického zamestnanca, idú žiaci  do karantény. Karanténa začína 17.11.2021 a končí 26.11.2021 vrátane. Žiakov môžete prihlásiť na PCR test cez stránku korona.gov, alebo aplikáciu ezdravie. PCR test treba vykonať najskôr po piatich dňoch - t.j. nedeľa 21.11., ak je výsledok negatívny karanténa končí po siedmich dňoch - t.j. utorok 23.11. (do školy môžu prísť stredu, inak treba dodržať 10-dňovú karanténu - končí v  piatok 26.11. vrátane. Ostatní z rodiny idú do karantény, až keby žiaci mali akékoľvek príznaky ochorenia. Karanténu treba nahlásiť detskému lekárovi. Z obedu sme odhlásili všetky deti na štvrtok a piatok. Online vyučovanie je povinné, v prípade neúčasti musí rodič žiaka ospravedlniť.

1.D, 4.A

Milí rodičia, z dôvodu pozitivity spolužiaka, idú žiaci  do karantény. Karanténa začína 17.11.2021 a končí 25.11.2021 vrátane. Žiakov môžete prihlásiť na PCR test cez stránku korona.gov, alebo aplikáciu ezdravie. PCR test treba vykonať najskôr po piatich dňoch - t.j. sobota 20.11., ak je výsledok negatívny karanténa končí po siedmich dňoch - t.j. pondelok 22.11. (do školy môžu prísť utorok, inak treba dodržať 10-dňovú karanténu - končí vo štvrtok 25.11. vrátane. Ostatní z rodiny idú do karantény, až keby žiaci mali akékoľvek príznaky ochorenia. Karanténu treba nahlásiť detskému lekárovi. Z obedu sme odhlásili všetky deti na štvrtok a piatok. Online vyučovanie je povinné, v prípade neúčasti musí rodič žiaka ospravedlniť.