POMOC ODBORNÉHO TÍMU RODIČOM A ŽIAKOM

Milí rodičia!
Aj naši odborní zamestnanci sú pripravení pomôcť Vám v tejto ťažkej situácii.
Náš odborný tím pozostáva z asistentov pedagógov, školského špeciálneho pedagóga a školského psychológa.
Bc. Kuchtiaková - asistentka pedagóga pre 2.stupeň Vám ochotne poradí v predmete Fyzika. Ak žiakom nie je jasný výklad, alebo majú ťažkosti pri osvojovaní učiva, prosím obráťte sa na ňu. Zároveň poskytuje poradenstvo pri osvojovaní učiva u detí so ŠVVP.
V prípade potreby ju prosím kontaktujte na e-mailovej adrese kuchtiakova.michaela at zscerba.edu.sk a dohodnite si spôsob konzultácií.
Mgr. Mydlová - asistentka pedagóga pre 1. st, 2.st. sa venuje poradenstvu v oblasti ŠVVP, ochotne Vám pomôže s výkladom učiva v profilových predmetoch SLJ, NEJ, MAT.
Rodičia žiakov 1. st sa na ňu môžu obrátiť v otázkach elementárneho výkladu učiva.
V prípade potreby ju prosím kontaktujte na e-mailovej adrese mydlova.helena at zscerba.edu.sk, alebo na telefónnom čísle 0947487705.
PhDr. Šípošová je asistentka pedagóga pre 2.st. Okrem poradenstva pri ťažkostiach s osvojovaním nového učiva bude poskytovať intervenčnú emocionálnu podporu zákonným zástupcom a žiakom.
V prípade potreby ju prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0947487706 alebo e-mailom siposova.iveta at zscerba.edu.sk
Mgr. Pravdová - školský špeciálny pedagóg bude poskytovať poradenstvo pre svojich klientov v oblasti ŠVVP.
V prípade potreby ju kontaktujte e-mailom na magda.pravdova at gmail.com
Mgr. Žákovičová - školský psychológ sa venuje otázkam prípravy žiakov s ADHD, Aspergerovým syndrómom a iných diagnóz. Ďalej otázkam výchovného a kariérového poradenstva.
V prípade potreby ju prosím kontaktujte na adrese zakovicova.renata at gmail.com alebo na telefónnom čísle 0947487704.

Mail /at = @/