Voľby do Rady školy

Dňa 17.9.2020 sa na školskom ihrisku o 17:00 hod uskutočnia voľby do Rady školy  pri ZŠ Anatolija Karpova, Černyševského 8, Bratislava za zákonných zástupcov.

Prosím doneste si vlastné pero!

Na ihrisku budú v rozostupoch od seba triedni učitelia, ktorí budú mať pri sebe prezenčné listiny a hlasovacie lístky.  Po prvom sčítaní hlasov o 17:10 hod. sa rozhodne, či sa voľby môžu uskutočniť v prvom kole. Ak nebude prítomná nadpolovičná väčšina oprávnených voličov  o 10 minút od tohto konštatovania sa môže pristúpiť k opakovanej voľbe. Učitelia Vám rozdajú hlasovacie lístky a budete môcť vyznačiť maximálne 4 kandidátov pre ktorých sa rozhodnete. Platný hlasovací lístok je ten, na ktorom je označený určený alebo nižší počet kandidátov. Za členov rady školy sú zvolení tí zástupcovia, ktorí vo voľbách získali najvyšší počet hlasov prítomných voličov, pri rovnosti hlasov sa o členstve rozhoduje žrebovaním.

Volebná komisia v zložení:

• Alena Kočkovská za pedagogických zamestnancov,
  • Zuzana Kasáková za nepedagogických zamestnancov
  • Ochotný rodič za zákonných zástupcov

Výsledky volieb Vám budú bezprostredne oznámené na webe školy.

Kandidáti, ktorí prejavili záujem o voľbu do rady školy: (kliknutím na meno kandidáta a zadaním hesla, ktoré ste dostali do IŽK si budete môcť prečítať po rozbalení zip archívu predstavenie kandidátov)

V prípade záujmu, môžete ďalšie kandidatúry s predstavením sa, poslať zajtra do 12:00 hod.