Testovanie obyvateľstva - COVID19 - dobrovoľnícka účasť

Vážení rodičia, ostatní rodinní príslušníci našich žiakov a ďalší známi!

V mene pána starostu Ing. Jána Hrčku a realizačného tímu – Testovania obyvateľstva COVID-19 sa na Vás obraciame so žiadosťou o spoluprácu a súčinnosť.
V nadväznosti na Uznesenie  vlády Slovenskej republiky č.  665 z 18. októbra 2020 k návrhu na prípravu a vykonanie celoštátneho testovania obyvateľstva na území Slovenskej republiky na prítomnosť ochorenia COVID-19 v čase núdzového stavu.
Z poverenia pána starostu, hlavného predstaviteľa krízového štábu v našej mestskej časti Bratislava-Petržalka si Vás dovolíme požiadať o zapojenie sa do aktívnej účasti formou dobrovoľníctva.
Tí z Vás, ktorí by mali záujem sa v dňoch 30. 10. – piatok,   31. 10. – sobota,  1. 11. 2020 – nedeľa /prvá vlna testovania/ dobrovoľne zapojiť do výkonu testovania v našej  mestskej časti ako členovia testovacích tímov - administratívni
pracovníci, budú mať za úlohu viesť zoznamy testovaných osôb. Vekové ohraničenie dobrovoľníkov je od 18. rokov do 50 rokov.

Všetky ďalšie podrobnosti spolupráce Vám budú priebežne realizačným tímom našej mestskej časti oznamované a zároveň môžete získať informácie na webovej stránke našej mestskej časti Bratislava-Petržalka.
Ten dobrovoľník, ktorý sa pridá bude mať zabezpečené ochranné prostriedky.
Vieme, že tieto „ koronové“ časy sú pre celú našu krajinu náročné, preto skúsme spoločne nájsť v sebe silu a pomôžme tomu, aby sa pre nás v zdraví čo najskôr skončili.

Veríme, že k svojmu rozhodnutiu pristúpite zodpovedne.

„SPOLU TO ZVLÁDNEME“.

Vaše rozhodnutie – stať sa dobrovoľníkom hláste:

1. na organizačný referát mestskej časti Bratislava-Petržalka mailom na adresu: katarina.majka@petrzalka.sk a eva.stefanikova@petrzalka.sk.

Potrebné údaje, ktoré musia byť uvedené v registračnom maily:

a.       Meno a priezvisko
b.      Telefonický/Mobilný kontakt – pre prijímanie SMS správ
c.       Mailová adresa, ktorú aktívne používate

alebo

2. formou registračného formulára na webovej stránke MČ BA-Petržalka:

ĎAKUJEME

S úctouv mene kolektívu zamestnancov OPaPV a OŠ