Antigénové samotesty na domáce použitie

Vážení rodičia,
ministerstvo školstva na začiatku školského roka 2021/2022 poskytne antigénové samotesty na domáce použitie tým žiakom základných škôl, ktorých rodičia prejavia záujem o takýto druh samotestov, za účelom udržania bezpečného prostredia v školách. Takúto možnosť majú aj tí žiaci, ktorí sú zaočkovaní a aj tí žiaci, ktorí prekonali ochorenie COVID-19, pokiaľ ich rodičia o ne prejavia záujem. Vo všetkých prípadoch je testovanie domácimi antigénovými samotestami dobrovoľné a bezplatné.
Každý žiak, ktorého rodič prejaví záujem, dostane 1 balenie, ktoré obsahuje 25 ks testov na domáce samotestovanie a 25 ks sterilných odberových tyčiniek. Pokiaľ sa rodič rozhodne využiť možnosť domáceho antigénového samotestovania, odporúčame ho realizovať v pondelok a vo štvrtok ráno pred nástupom do školy alebo v prípade, že žiak prejavuje niektorý z príznakov ochorenia COVID-19.

Svoj záujem o testy  môžete vyjadriť do 26.8.2021 do 12:00 hod.

FORMULÁR ... https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnxbTbCVIq2HRoQ8VNIWdAIqwgGorTleZj2Fd6E-ZeaCw4jg/viewform

Ďakujeme za spoluprácu.

S pozdravom vedenie školy