Slávnostné vyhodnotenie projektu Deti pre Bratislavu

Dňa 19.9. 2022 sme sa zúčastnili na slávnostnej prezentácii projektu Deti pre Bratislavu v Primaciálnom paláci. Naša škola bola zapojená do troch úspešných projektov, v rámci ktorých sa nám podarilo výrazne zveľadiť prostredie v okolí našej školy. Vznikli prírodné učebne, priestor na sadenie byliniek a kvetov, včelí hotel alebo chodník emócií. Úspešný bol i projekt Krajšia a škola.
Prezentáciami jednotlivých škôl sprevádzala líderka projektu Dana Kleinert, ktorá vyzdvihla ich originálne nápady a rozšírenie realizácií naprieč sedemnástim mestským častiam. Hosťom podujatia bol primátor Matúš Vallo, ktorý povzbudil žiakov ku kreatívnemu prístupu k riešeniu verejného priestoru či kultúry a solidarity. Predstavené boli aj témy na ďalší školský rok .  Radi by sme sa opäť stali ich aktívnymi účastníkmi a realizátormi. Veríme, že úspešnými.
Na záver slávnostného podujatia sa konala recepcia, ktorá potešila najmä našich zúčastnených žiakov.

Fotogaléria ...