"Detský atletický štvorboj s Gepardom".

O tom,že naši žiaci sú šikovní.fyzicky zdatní a úspešní sme sa presvedčili už 26.septembra.Tento deň sa konala prvá z mnohých športových súťaží petržalských škôl v športovom zápolení "Detský atletický štvorboj s Gepardom", ktoré bolo organizované atletickou federáciou na ZŠ Tupolevova. Zmyslom športovej súťaže je viesť žiakov k pravidelnýmšportovým aktivitám v záujme upevnenia ich zdravia.
Súťaže sa zúčastnili 16 žiakov z 2.A a 2.Jaderková, Bedenská, Baračková, Magdeme, Švihoríková,Gažová, Cinegová, Kianičková, Dubnický, Kočiš, Choboda, Ľach,Špilka, Rohutný, Nagy, Šipoš.Najúspešnejší z nich boli Ľach, Špilka a Jaderková.
Celý náš tím obsadil medzi 9 petržalskými školami 3.miesto.Poďakovanie patrí nielen úspešným žiakom,ich športovým rodičom, ale tiež Mgr.Ivete Trangošovej,ktorá žiakov sprevádza, odborne a športovo pripravuje.
Srdečne blahoželáme k úspechu o to viac, že druháci sa "veľkej" športovej súťaže zúčastnili prvýkrát a s úspechom!