Aktuálne ...

Vážení rodičia! Na základe dnešného vyhlásenia krízového štábu a ministra školstva upozorňujem všetkých žiakov a zamestnancov školy na povinné nosenie rúšok. Toto nariadenie od 12.10.2020 nadobúda platnosť aj pre žiakov 1. stupňa. Upozorňujem, že nariadenie platí v interiéri školy, ale aj exteriéri pri uskutočňovaní výučby, činnosti alebo prestávky vonku. Krúžková činnosť v škole sa môže organizovať len v prípade, ak sa dá uskutočniť dištančnou formou, alebo je pre skupinu detí, ktoré sa nepremiešavajú. Krúžky s jazykovými školami, ktoré mali prebehať na škole sa musia zabezpečovať dištančnou formou. Prosím, aby ste neposielali do školy choré deti a aby ste ihneď nahlásili akýkoľvek kontakt s pozitívnym na COVID-19. Ďakujeme.

Upozornenie pre rodičov!

Žiadame rodičov, aby hlavne v ranných hodinách nevstupovali autom do zákazu vjazdu pred školou. Je to potrebné v rámci zaistenia bezpečnosti príchodu detí, ktoré chodia do školy pešo a sú častokrát vystavené nebezpečným situáciám. Do zákazu vjazdu majú výnimku len autá so ZŤP – máme žiakov so ZŤP preukazom, zásobovanie školskej kuchyne a školy,  odvoz OLO a záchranné zložky v prípade potreby. Veríme, že nám spoločne záleží na bezpečnosti našich detí.  V prípade nedodržiavania tohto dopravného značenia, budeme musieť kontaktovať štátnu políciu pre zabezpečenie bezpečnosti našich detí.