Doplnenie informácií k prijímaciemu konaniu na školský rok 2022/2023

Podávanie prihlášky na študijné odbory.

• Posledný termín podania prihlášky je 20. marca 2022!!!
  • Zákonný zástupca podáva prihlášku na štúdium dvomi spôsobmi:

Sám (printová podoba)

• Prihlášku je možné stiahnuť si na nasledovnom linku: https://edicnyportal.iedu.sk/Forms/Show/4645
  • Prihlášku je potrebné skompletizovanú doručiť riaditeľovi Základnej školy, ktorý verifikuje platnosť údajov a následne ju doručí zákonný zástupca sám na SOŠ, Gymnázium.
  • V prípade tohto spôsobu podávania prihlášky je potrebné, aby počet kusov zodpovedal počtu vybraných odborov. (4 školy – 4 prihlášky).

Prostredníctvom výchovného poradcu cez program eSkola - Proforient

• V prípade, že si netrúfate prihlášku vypĺňať sami, môžete tak urobiť v spolupráci s výchovným poradcom.
    Ten Vám skompletizovanú prihlášku
    (taktiež počet kusov bude zodpovedať počtu vybraných škôl a odborov) vytlačí hotovú, verifikovanú od riaditeľa školy a pripravenú k podpisom.
    Po kompletnom podpísaní obidvomi zákonnými zástupcami a žiakom ju škola odošle priamo do rúk riaditeľa SOŠ, alebo gymnázia.

V prípade otázok, alebo nejasností prosím kontaktujte výchovného poradcu:

Mgr. Renáta Žákovičová
+421947487704